O nas

Laboratorium > O nas

mgr inż. Arkadiusz Binek

Kierownik laboratorium

Ukończył Politechnikę Gdańską na wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska/ spec. Inżynieria Sanitarna. W laboratorium odpowiedzialny jest za dział wzorcowań termohigrometrów, komór klimatycznych i cyklicznych. Dodatkowo zajmuje się serwisem mierników i urządzeń. Doświadczenie zdobywał w Okręgowym Urzędzie Miar.

1576834610074

W laboratorium wzorcująco-badawczym, działającym przy Agencji Anticorr, przeprowadzane są specjalistyczne badania i wzorcowania.

Oferta laboratorium jest dostępna dla każdego, niezależnie od tego, czy należy do grona stałych klientów Agencji Anticorr Gdańsk, czy jest zainteresowany zleceniem testów po raz pierwszy.

POZNAJ NASZE CELE
Kadra laboratorium przyjmuje następujące założenia i cele polityki jakości:

  • Dążymy do osiągnięcia i utrzymania wysokiego poziomu jakości wykonywanych badań. Badania i wzorcowania wykonujemy terminowo i rzetelnie, a uzyskane wyniki są wiarygodne i przedstawiane w sposób użyteczny dla klienta.
  • Zależy nam na pozyskaniu zaufania klientów w odniesieniu do naszej bezstronności oraz naszych technicznych i merytorycznych kompetencji. Zapewniamy pełną poufność uzyskanych wyników. Są one udostępniane tylko zlecającemu.
  • Bezustannie doskonalimy procedury i metody badawcze i wzorcujące, tak by były zgodne z aktualnym stanem wiedzy. Korzystamy przy tym z doniesień światowej nauki i z własnych doświadczeń.
  • Dokumentujemy przebieg wszystkich badań i wzorcowań, co zapewnia ich odtwarzalność, powtarzalność oraz prawidłową interpretację.
  • Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie z zakresu badań i wzorcowań.