Szkolenia w Laboratorium Agencji Anticor

Laboratorium > Szkolenia

W obecnych czasach każdy pracodawca chce zatrudniać w swojej firmie wyłącznie specjalistów, którzy dzięki solidnemu przygotowaniu teoretycznemu i praktycznemu, będą mogli wykonywać powierzone obowiązki zawodowe w sposób rzetelny i profesjonalny. Certyfikaty i dyplomy to obecnie najlepsze z kart przetargowych, jakie można okazać na spotkaniu dotyczącym przyjęcia do pracy na dane stanowisko. Warto zatem realizować różnego rodzaju szkolenia, by w ten sposób podnosić poziom swojej wiedzy i kompetencji. Nasze Laboratorium Agencji Anticorr poszerzyło swoją ofertę o pakiet szkoleń. Jakich? Przeczytaj i sam się przekonaj.

Czego można nauczyć się na dedykowanym szkoleniu?

Wiedza, która jest potrzebna pracownikom, może być określona na podstawie ich zadań. Jedno ze szkoleń, które można znaleźć w naszej ofercie swoją tematyką dotyczy technik pomiarowych. Jest ono dedykowane między innymi użytkownikom, którzy korzystają z maszyn pomiarowych czy operatorom maszyn, którzy przygotowują i przezbrajają maszynę do pomiarów, a także wykonują konserwację.

Przeprowadzane przez nasz szkolenia w Laboratorium Agencji Anticorr skierowane są do osób wykonujących już swoją pracę, a także do tych, które chcą poszerzyć swoje kompetencje, między innymi do pracowników laboratoriów badawczych, a także osób zainteresowanych tematyką systemów zarządzania i oprzyrządowania w laboratoriach.

Szeroki wachlarz możliwości

Prócz dystrybucji różnego rodzaju urządzeń, dążymy do poszerzania naszej oferty o kompleksowe szkolenia, których tematyka może być dostosowana do oczekiwań i potrzeb klientów. Szkolenia przeprowadzane są przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki, a także z zastosowaniem nowoczesnych metod nauczania. Staramy się, by spotkania dydaktyczne przeprowadzane były w laboratorium, w którym można naocznie zetknąć się z poruszanymi zagadnieniami. Dysponujemy sprzętem i pomocami dydaktycznymi, które z pewnością przybliżą wszelkie zagadnienia i pozwolą lepiej zrozumieć temat prowadzonego szkolenia. Jako, że w ofercie proponujemy szkolenia z badań grubości powłok, wykonywanych różnymi metodami, warto by w trakcie szkolenia pojawiły się aparatury czy urządzenia, pozwalające sprawdzić i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Kontakt

mgr inż. Arkadiusz Binek

kierownik laboratorium/ serwis mierników i urządzeń

+48 511 449 379

e-mail: serwis@anticorr.pl

Kontakt